×
نوع کاربری کلاسیک
تکنولوژی ساخت باتری
گارانتي دوسال بين المللي
مورد گارانتي كاركرد موتور
مقاوم در برابر آب 30متر(شستشوی دست)
نوع قفل بند کلیپسی
رنگ بند سیلور
جنس بند استیل
جنس شیشه مينرال
جنس بدنه استیل
رنگ صفحه سفید
فرم صفحه گرد
طرح صفحه تک عقربه(آنالوگ)
ویژگی ضدحساسیت 12عدد نگین برلیان نمایش تاریخ
اصالت كشور برند ساخت سوئیس
عرض قاب 33mm
اقلام همراه جعبه ، پاكت ، گارانتي ، فاكتور

تاریخچه برند لوئیس ارارد (LOUIS ERARD

در سال 1931، لوئیس اراد(Louis Erad)  اولین ساعت خود را در بازار ارائه کرد.ساعت های این شرکت یک ترکیبی از ساعت سازی سنتی و  طراحی معاصر می باشند و همه ساعت های آن ، با رعایت همه جنبه های  ساعت های زنانه ، موتورهای مکانیکی خانگی کاملا ساخت سوئیس می باشند

Mechanical watches…Exclusively

ساعت های انحصاری  مکانیکی ...

با درنظر داشتن سنت ساعت سازی 400 ساله سویس ، شرکت  لوئیس اراد  موتورهای  مکانیکی  اش را در مرکز توجه رساند. با این همه ، یک ساعت مکانیکی یک ماشین نیست، اما یک شیء زنده است. چیزیی لمس کردنی که ضربان دارد، که مثل نبض متوقف می شود و دوباره شروع به کار می کند.

خالق ساعتهای مکانیکی(L’Horloger-créateur de Montres mécaniques)  ، این شرکت مشتاق است که به دوست داران ساعت نشان دهد که چگونه کیفیت بی نقص، تخصص و یک پیچیدگی کوچک با یک قیمت مناسب می تواند به طور یکجا قرار گیرد. برای ارائه دادن چیزی که مشتریان لازم دارند: یکی از ساعت های  سه مجموعه این  شرکت را به عنوان یک انتخاب اصلی پیشنهاد کرد.

میراث

A combination of classicism, unpretentious refinement and fine mechanics, the Héritage Collection is proof that Haute Horlogerie is now accessible to everyone.

یک ترکیبی از کلاسیک گرایی، پالایش بی تکلف و ماشین های  خوب، مجموعه میراث اثبات کرده است که Haute Horlogerie (ساعت باکلاس و شیک ) حالا برای هر کسی قابل دسترس می باشد.

Emotion

هیجان

An encounter between the active, supremely elegant woman and fine, authentic mechanics. Emotion: seven letters that encapsulate the perfect union between watchmaking and femininity.

ساعت های این شرکت یک تلفیقی از ماشین های معتبر منحصربه فرد می باشد

هیجان: چندین حرف  که یگانگی کامل بین کلمه ساعت سازی و ظرافت می باشد.

تاریخ های کلیدی:

2010

The alchemist Louis Erard turns steel into pink gold! Twenty-six gold models are presented in a range of ever more affordable prices. The 100,000 watch mark is passed, underlining the brand’s success story.

کیمیاگر شرکت لویس اِرارد استیل را به طلای صورتی تبدیل کرد ! بیست و شش مدل طلا در یک طیف وسیعی از قیمت های مرقون به صرفه ارائه گردید. بیشتر از صد هزار ساعت تولید شد و این شرکت به یک برند موفق تبدیل شد.

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید!

موارد مشابه