×
کشور سازنده سوئیس
طرح صفحه عقربه‌ای
نوع موتور اتوماتیک
نوع کاربری کلاسیک
سطح قیمت لاکچری
شیشه ساعت کریستال یاقوت کبود
رنگ صفحه ساعت مشکی
دیاموند ندارد
شکل قاب گرد
رنگ قاب استیل
سایز قاب 42 میلیمتر
رنگ بند مشکی
جنس بند چرم طبیعی
نوع قفل بند سگکی
مدت گارانتی 2سال بین المللی(شامل کارکرد موتور )

ساعت مچی مردانه موادو مدل 0606112

MOVADO-MOVADO 0606112 Museum Red Label Aut. Strap SS2 GENTS

ساعت موادو مدل 0606112 از خانواده REOLA
ساعت های برند آمریکایی(ساخت سوئیس )  موادو بیانگر دهها سال تجربه در تولید ساعت هایی باکیفیت بالا است. ساعت های Movado از تکنولوژی نوآورانه و پیشرفته، موادی با کیفیت بالا و طراحی ساده و ناب برخوردارند.
ساعت مچی عقربه ایی مردانه موادو مدل 84-P2-1891 محصول کشور سوئیس با طرح صفحه عقربه ای و موتور ETA 2824-2 ، شکل گرفته است.این ساعت اتوماتیک برای کارکرد به باطری احتیاجی ندارد و نیروی محرکه خود را از حرکت دست شما تامین می کند. این ساعت از یک لنگر بهره می برد و زمانی که ساعت روی دست شما حرکت می کند، لنگر ساعت به چرخش در می آید و عملیات کوک شدن را انجام می دهد. فرکانس حرکت آن 28800 بار در ساعت معادل 4 هرتز، می باشد.
این ساعت با طرح لاکچری خود، در واقع یک اثر هنری بر روی دستان شما خواهد بود. این ساعت کلاسیک و لاکچری، فرصت خوبی است برای نمایش استایل شخصی خود، ابزاری است متعلق به زمانی که کیفیت، اعتبار و دوام مهمترین ویژگی بود و بخشی از تاریخ است که می توان آن را بدست آورد.این ساعت مچی خوش دست در واقع یک اثر هنری است که حرکت عقربه های آن روان و حساب شده است. شیشه این ساعت لاکچری، از جنس کریستال یاقوت کبود می باشد. این نوع شیشه با استفاده از تکنولوژی ساخت بالا و طی یک فرایند گران قیمت نسبت به شیشه های دیگر ساعتها و از ماده سیلیکن که سخت ترین سنگ پس از الماس است، تولید می شود.
قاب این ساعت گرد به رنگ استیل، به قطر 42 میلیمتر و همچنین بند سرمه ای این ساعت چرم طبیعی می باشد.

معرفی برند موادو

این برند در سال 1881 با نوآوری و تکنولوژی تاسیس شد. موادو، رهبر یک گروه ساعت‌سازی است و هم‌چنین یک مارک رویاپرداز که در کوهستان‌های سوییس در سال 1881 تاسیس گردید. این برند با انواع مدل‌های زیبا و صفحات مخصوص به خود شناخته شده است و بیش از 200 جایزه بین‌المللی را به خود اختصاص داده است. این جوایز بیشتر به دلیل طراحی ساعت و تکنولوژی موتور ساعت دریافت گردیده است. این برند هم‌اکنون نیز به دنبال تکاپو و طراحی خاص ساعت است.

موارد مشابه